Wyszukiwarka ofert

Miejscowość

Typ nieruchomości

Rodzaj transakcji

Cena

powierzchnia

Liczba pokoi

Rodzaj działki

Rodzaj lokalu

Rodzaj obiektu

 

Home staging

WIĘCEJ

kredyty

ZYSKAJ finansowanie i spełniaj marzenia! Oferujemy w pełni bezpłatną usługę, która ma na celu uzyskanie najkorzystniejszego kredytu. Nasz konsultant kredytowy ma duże doświadczenie zawodowe.Z pewnością jest w stanie pomóc również Tobie. Współpracując możesz uzyskać maksymalny komfort dzięki szybkiemu i optymalnemu sfinansowaniu inwestycji.

WIĘCEJ

o nas

Nasze biuro powstało, aby świadczyć Państwu profesjonalne usługi z zakresu pośrednictwa nieruchomości. Hasłem przewodnim naszego biura jest partnerstwo.

Założeniem AURUM NIERUCHOMOŚCI jest kompleksowa obsługa polegająca na dokładnym przygotowaniu transakcji  oraz dogłębnym sprawdzeniu dokumentów pod względem prawnym, przez co nieustannie doskonalimy nasze kwalifikacje. Wiemy jak ważny jest zakup  mieszkania, domu ,działek i lokali użytkowych. Jest to inwestycja, która niesie ze sobą dużo emocji i radości. Dlatego też nasz zespół pośredników zajmuje się każdą transakcją ze szczególną uwagą i zaangażowanie.

Współpracujemy z innymi biurami nieruchomości na terenie całego kraju.

Nasza firma współpracuje z licencjonowanymi rzeczoznawcami majątkowymi, którzy posiadają wieloletnią praktyką na rynku nieruchomości. Współpracujemy również z ekspertami kredytowymi, którzy pomagają w uzyskaniu korzystnego kredytu.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą aktualną ofertą oraz zachęcamy do skontaktowania się z naszym biurem. Chętnie udzielimy szczegółowych informacji i pomożemy w wyborze oferty spełniającej Państwa oczekiwania.

Cieszy nas zadowolenie i satysfakcja naszych Klientów, dlatego dokładamy starania i oferujemy szybkość i skuteczność w realizacji powierzonych nam zadań.

 

68-200 Żary ul.Chrobrego 41
tel.799 775 906
tel.797 108 856
tel. 799 775 907
tel. 696 108 179